Mityba Naudinga Žinoti

Vanduo su citrina ir cinamonu svoriui mažinti

Vanduo su citrina ir cinamonu svoriui mažinti

Vanduo su citrina ir cinamonu svoriui mažinti

Vienas paprasčiausių receptų svoriui mažinti, kurį nesunkiai galime paversti savo naudingu įpročiu yra vandens gerimas. Tačiau šį naudingą įprotį galime paversti dar efektingesniu. Skaitykite toliau, ir ne už ilgo Jums papasakosime kokį stulbinantį bei pozityvų efektą duoda paprasčiausias vanduo su citrina ir cinamonu.

Minėtasis gėrimas yra išpopuliarėjęs ne tik dėl savo gaivaus skonio bei malonaus kvapo, bet ir liekninančių savybių, už kurias yra atsakingi jo pagrindiniai ingredientai. Cinamonas čia dažniausiai naudojamas miltelių pavidalu (smulkintas cinamonas) ir yra atsakingas už organizmo metabolinių sistemų suaktyvinimą. Šiuo priedu praturtintas citrinų vanduo įgauna nuostabų kvapą. O citrinoje esanti rūgštis padeda išlaisvinti bei atsiskleisti cinamono veikliosioms medžiagoms.

Kai kurie čia dar deda medaus, tačiau nepamirškite, jog medus yra bičių būdas konservuoti energiją, todėl jeigu keliate sau svorio mažinimo tikslus – šio priedo geriau venkite, arba naudokite itin minimaliai.

Tai labai paprastai paruošiamas gėrimas: Tiesiog užpilkite citriną ir cinamoną karšų vandeniu ir duokite jiems šiek tiek laiko. Pastebėsite, kad jau po keliolikos minučių vanduo įgavo tamsesnį atspalvį, o garuodamas skleidžia puikų aromatą.

Dviejų litrų (2l) ąsočiui paruošti jums reikės:
* Citrinos (tinka ir apelsinas ar laimas);
* 15 gramų cinamono miltelių (kaip alternatyvą galima naudoti 2 lazdeles);
* ~2 Litrų karšo vandens;

Keletas teigiamų šio gaivaus gėrimo savybių:
1. Normalizuoja cukrų bei cholesterolį;
2. Teigiamai veikia kraujotaką;
3. Pakelia arterinį spaudimą;
4. Pagreitina maisto medžiagų įsisavinimą bei metabolizmą;
5. Gerina atmintį bei mąstymo procesus;
6. Stimuliuoja smegenų darbą;

Svorio mažinimas bus efektingiausias jeigu įtrauksite šį gėrimą į savo kasdienį racioną. Gerkite tiek ryte tiek ir vakare, patartina prieš valgant ar užkandžiaujant.

Norėdami pasiekti reikšmingų rezultatų greičiau – peržiūrėkite savo valgiaraščio racioną atkreipdami dėmesį į bloguosius angliavandenius. Jeigu rasite lengvai pašalinamų ar pakeičiamų produktų su rafinuotais angliavandeniais – nedvejokite, o taip ir padarykite. Garantuojame – rezultatas bus žymiai greičiau pasiekiamas.

Atminkite, kad šio ar bet kurio kito liaudiško metodo taikymas gali turėti neigiamų rezultatų individualiam žmogui, todėl kiekvienu atskiru atveju, dėl vienų ar kitų medžiagų vartojimo ar noro pradėti vartoti Jūs privalote konsultuotis su savo gydytoju.

 

Apie autorių

Liepa Gradauskaitė

Liepa Gradauskaitė

Manęs dažnai klausia: "Liepa, ar sunku gyventi sveikai?" Atsakau, kad kartais sunku pradėti gyventi sveikiau kuomet turime daug nenaudingų įpročių. Tačiau pradėjus domėtis ir supratus, kad sveikas gyvenimas nėra vien tik draudimai ir apribojimai, bet ir pažinimas, sąmoningumo ugdymas - viskas pasidaro elementaru.

Teksto komentarai

Komentuoti