Hematogenas

HEMATOGENAS – GELEŽIES IR SVEIKATOS ŠALTINIS!

Hematogenas – tai sveikiausias saldumynas ir puikus geležies, būtinos kraujo gamybai, šaltinis. Šiai dienai hematogenas gali būti registruojamas ir kaip vaistinis preparatas, ir kaip biologiškai aktyvi papildoma mitybos priemonė.

Klasikinė hematogeno sudėtis – kraujo baltymai (albuminas, hemoglobinas) gaunami iš galvijų kraujo, cukrus, kondensuotas pienas, sirupas, vanilinas, pienas.Hematogeno nauda mūsų organizmui:

  1. Albuminas (hemoglobinas) padeda išsaugoti raudonųjų kraujo kūnelių savybes ir turi visą organizmui būtiną geležies kompleksą. Būtent dėl šios priežasties hematogenas yra puiki priemonė esant anemijai.
  2. Padeda palaikyti normalią energijos apykaitą
  3. Didelė vitamino A koncentracija padaro hematogeną tinkamą vartoti ir esant augimo sutrikimams, esant neelastingai ir sausai odai, regėjimo sutrikimų profilaktikai.
  4. Hematogenas stiprina apsaugines organizmo jėgas, mažina infekcijų atsiradimo tikimybę.
  5. Taip pat tai yra puiki profilaktinė priemonė žiemos metu peršalimo ligoms.
  6. Vitaminas C ir B padeda geriau įsisavinti geležį ir baltymus, bei sustiprina teigiamą poveikį organizmui, geriau nei vartojant cheminius preparatus.
  7. Hematogenas padeda palaikyti normalų deguonies pernešimą organizme.
  8. Mažina nuovargį.

Kada nepatartina valgyti Hematogeno?

  • Dėl didelio kiekio lengvai pasisavinamų angliavandenių, hematogeno vartoti negalima esant diabetui.
  • Taip pat jo nereikėtų vartoti esant nutukimui ir sergant tromboflebitu.

Hematogenas gali tapti priešu net ir visiškai sveikam žmogui! Ir taip atsitikti dažniausiai gali dėl vienintelės priežasties – per didelio vartojimo.