Sveika

Bičių pikis

Bičių pikis yra stipriausias natūralus antibiotikas, jis įveikia tokias bakterijas, kokių neįveikia net stipriausi sintetiniai antibiotikai.

Veiksmingas gydomąsias savybes išsaugo net iki 10 metų. Bičių pikis vartojamas ne tik susirgus, bet ir profilaktiškai, sveikatai stiprinti.

Bičių pikis yra antimikrobinis, antivirusinis preparatas, mažinantis uždegimus, skausmą, skatinantis audinių regeneraciją ir stiprinantis imunitetą. Juo galima gydyti slogą, gerklės ar balso stygų uždegimą, kitas viršutinių kvėpavimo takų ligas.

Medicinos praktikoje bičių pikis taikomas plaučių tuberkuliozei gydyti, otolaringologijoje, gastroenterologijoje, oftalmologijoje, stomatologijoje, chirurgijoje, urologijoje, ginekologijoje ir praktologijoje. Pikiu sėkmingai gydomi nušalimai, nudegimai, spinduliavimo pakenkimai, virusinės infekcijos, širdies bei kraujagyslių ligos, prostata, trofinės žaizdos.

Apie autorių

Liepa Gradauskaitė

Liepa Gradauskaitė

Manęs dažnai klausia: "Liepa, ar sunku gyventi sveikai?" Atsakau, kad kartais sunku pradėti gyventi sveikiau kuomet turime daug nenaudingų įpročių. Tačiau pradėjus domėtis ir supratus, kad sveikas gyvenimas nėra vien tik draudimai ir apribojimai, bet ir pažinimas, sąmoningumo ugdymas - viskas pasidaro elementaru.

Teksto komentarai

Komentuoti