Mityba Naudinga Žinoti Sveikas Gyvenimo Būdas

Afrikietiška dieta. Kas tai?

Tinkamos dietos pasirinkimas

Renkantis dietas, siekiant numesti svorio, yra labai svarbu išsirinkti Jums ir Jūsų gyvenimo būdui tinkančią dietą. Ideali dieta yra ta, kurios laikymasis jums nesukelia didelių sunkumų ar problemų. Todėl Afrikietiška dieta yra puikus pasirinkimas toms, kurios mėgsta šviežius vaisius ir daržoves.

Afrikietiška dieta

Ši dieta gali padėti ne tik numesti nereikalingo svorio, bet ir išugdyti įprotį sveikiau maitintis ir išlikti sveikomis, kadangi šios dietos pagrindas yra natūralūs ir sveiki produktai. Didžioji dalis Afrikoje gyvenančių žmonių neturi galimybės praleisti daug laiko virtuvėje gaminant įvairius patiekalus, todėl jie turi maitintis kažkuo kas turi didelę maistinę vertę ir to patiekalo gamyba neužimtų daug laiko. Štai dėl ko daugelis afrikietiškų patiekalų yra gaminami naudojant vos kelis ingridientus ir norint juos pasigaminti pačioms, būti virtuvės profesionalu nebūtina.

Jei Jus sudomino Afrikietiška dieta, tuomet turite žinoti, kad turėsite valgyti mažomis porcijomis, beveik atsisakyti mėsos ir žinoma saldumynų, kadangi Afrikoje šie gardumynai nėra labai dažni “svečiai” ant stalo. Vietoje to Jūs turėsite valgyti:

  • daug lapinių daržovių,
  • saldžių bulvių,
  • riešutų,
  • žirnių,
  • ryžių,
  • žuvies,
  • kiaušinių,
  • paukštienos
  • bei natūralaus jogurto.

Šiuos produktus reikia suderinti taip, kad gautumėte pakankamai naudingųjų medžiagų, kurių reikia Jūsų organizmui.

Nors ši dieta nėra sudaryta profesionalių dietalogų, tačiau nustebsite ją išbandę, kokia ji yra efektyvi ir suteikianti taip reikalingos energijos dienai. Taip yra dėl to, kad pasirinkote valgyti teisingus produktus, pasirinkote – sveikesnį variantą.

Spręsti Jums

Štai kas yra ta paslaptingoji Afrikietiška dieta. Ir tik Jūsų pasirinkimas ar norite pradėti sveikiau maitinitis, pakeisti gyvenimo būdą į šiek tiek sveikesnį ar vis dėlto likti prie senų įpročių, kurie Jūsų sveikatai bei svoriui gero neduoda. Kodėl gi neišbandžius kažko naujo, mielosios!

Apie autorių

Liepa Gradauskaitė

Liepa Gradauskaitė

Manęs dažnai klausia: "Liepa, ar sunku gyventi sveikai?" Atsakau, kad kartais sunku pradėti gyventi sveikiau kuomet turime daug nenaudingų įpročių. Tačiau pradėjus domėtis ir supratus, kad sveikas gyvenimas nėra vien tik draudimai ir apribojimai, bet ir pažinimas, sąmoningumo ugdymas - viskas pasidaro elementaru.

Teksto komentarai

Komentuoti