Sveika

Bičių pienelis – jaunystės ir grožio eliksyras

Bičių pienelis – tai ypatingai vertingas bičių produktas, kadangi jis skirtas “jaunosios bičių kartos” – lervučių maitinimui ir pasižymi tiesiog pasakišku efektyvumu.

Bičių pienelis padeda:
– atsinaujinti žmogaus audinių ląstelėms.
– slopina senėjimo procesą.- didina organizmo atsparumą ligoms.
– padeda išlaikyti sveiką odą ir žvilgančius plaukus.
– vyrams ir moterims stiprina lytinę potenciją!

Bičių pienelis pakelia tonusą, (ypač pagyvenusiems ar ligos išvargintiems žmonėms), pagerina apetitą, aktyvina fermentinius procesus organizme ir reguliuoja medžiagų apykaitą, pagerina kraujagyslių būklę, sustiprina regėjimą ir atmintį, reguliuoja kraujospūdį ir veikia kaip antispazminis agentas, stimuliuoja kraujodarą, sumažina cukraus kiekį kraujyje, spartina nuodų, sunkiųjų metalų ir “šlakų” (medžiagų apykaitos produktų) pašalinimą iš organizmo.
“Karališkoji žele” (Royal jelly), kaip dar vadinamas bičių pienelis reguliuoja ir stimuliuoja endokrininių (tarp jų ir lytinių) liaukų veiklą, sustiprina imunitetą, mažina cholesterolio kiekį, pasižymi priešuždegiminiu, biostimuliuojančiu poveikiu.

Apie autorių

Liepa Gradauskaitė

Liepa Gradauskaitė

Manęs dažnai klausia: "Liepa, ar sunku gyventi sveikai?" Atsakau, kad kartais sunku pradėti gyventi sveikiau kuomet turime daug nenaudingų įpročių. Tačiau pradėjus domėtis ir supratus, kad sveikas gyvenimas nėra vien tik draudimai ir apribojimai, bet ir pažinimas, sąmoningumo ugdymas - viskas pasidaro elementaru.

Teksto komentarai

Komentuoti