Alavijas Sveika

10 priežasčių kodėl verta gerti alavijų sultis

Aloe vera sultys

10 svarbiausių priežasčių kodėl verta gerti Aloe Vera sultis

  • 10. Poveikis žarnynui

Alavijas yra labai naudingas žarnynui. Jo dėka žarnyno turinio judėjimas tampa sklandus ir nesukelia nemalonių pojūčių.

  • 9. Padeda išlaikyti sveiką virškinimo traktą

Sveikas virškinimo traktas užtikrina, kad maistinės medžiagos, bus absorbuotos į kraujotaką. Yra neabejotinų klinikinių įrodymų, kad geriant alavijų sultis žarnynas efektyviau absorbuoja maistines medžiagas, ypač baltymus. Taip pat ir daugelis kitų medžiagų dėl šio poveikio yra kur kas geriau įsisavinamos.

  • 8. Poveikis žarnyno mikroflorai

Alavijas natūraliai subalansuoja procesus daugelyje sričių, tačiau labiausiai – žarnyno viduje, kur jis yra linkęs reguliuoti ten esančių bakterijų ir mielių kiekius. Įvairiais gyvenimo laikotarpiais dėl skirtingų priežasčių šis balansas gali sutrikti ir sukelti sunkumų, o alavijas, kaip ir probiotikai, gali padėti normalizuoti padėtį.

  • 7. Poveikis odai

Kai odos ląstelės pasigamina epidermyje, jos yra gana didelės ir labai gyvybingos. Bet kai po 21-28 dienų pasiekia odos paviršių, iš jų buvusių savybių būna likęs tik šešėlis. Odos ląstelės tiesiog pavirsta plonais keratino gabaliukais, kurie galų gale atsiskiria ir nukrenta. Alavijų sultys suteikia bazinėms ląstelėms būtiną maitinimą, todėl oda išlieka sveika, gali tinkamai atlikti apsaugines funkcijas ir daug geriau atrodo!

  • 6. Padidina fibrolastų aktyvumą

Fibroblastai – tai specializuotos odoje esančios ląstelės, kurių funkcija – gaminti skaidulas, tokias kaip kolagenas ir elastinas. Šios skaidulos suteikia odai struktūrą, jų dėka oda atrodo elsastingai. Tai yra puiku kosmetiniu požiūriu, bet skaidulos taip pat labai svarbios žaizdų gijimui, kadangi jos sukuria tinklą, virš kurio formuojasi odos ląstelės ir užtraukia žaizdą. Alavijas stimuliuoja fibrolastus, kad jie greičiau daugintųsi ir pagamintų daugiau skaidulų. Šio proceso dėka sutrumpėja žaizdų gijimo laikas.

  • 5. Priešvirusinis poveikis

Vidinę alavijo želę supa gleivinis sluoksnis, kuriame yra ilgos grandinės cukrūs, vadinami polisacharidais. Jie pasižymi savybėmis, kurios padeda apsiginti nuo įvairių virusų.

  • 4. Priešuždegiminis ir skausmą malšinantis poveikis

Alo Vera sudėtyje yra medžiagų, kurios turi priešuždegiminių bei skausmą malšinančių savybių. Jos yra labai naudingos žmonėms, kurie skundžiasi šiais simptomais.

  • 3. Naudingas mineralų šaltinis

Alavijų sultys turi šių mineralų: kalcio, natrio, kalio, geležies, chromo, magnio, mangano, vario ir cinko. Taip yra dėl to, kad alavijas dažniausiai auga vietovėse, kurių dirvožemyje gausu mineralų.

  • 2. Naudingas vitaminų šaltinis

Alavijų sultyse gausu įvairių vitaminų – A, C, E, B grupės vitaminų, folio rugšties ir net vitamino B12, kuris augaluose randamas labai retai. Daugelis šių vitaminų negali būti kaupiami organizme, todėl turime nuolat jų gauti su maistu. Alavijų sultys – puikus būdas natūraliai stiprinti apsauginę organizmo sistemą.

  • 1. Geros sveikatos tonikas

Geriant alavijų sultis su visais jų svarbiais ingredientais, tame tarpe 19 iš 20-ties žmogui reikalingų aminorūgščių, organizmas gali gauti pakankamai maistingų medžiagų, kad sudėtingos enzimų sistemos dirbtų tikrai gerai. Tai reiškia, kad organizmas gali funkcionuoti 100%.

Galutinis rezultatas – puiki savijauta kasdien.

Apie autorių

Liepa Gradauskaitė

Liepa Gradauskaitė

Manęs dažnai klausia: "Liepa, ar sunku gyventi sveikai?" Atsakau, kad kartais sunku pradėti gyventi sveikiau kuomet turime daug nenaudingų įpročių. Tačiau pradėjus domėtis ir supratus, kad sveikas gyvenimas nėra vien tik draudimai ir apribojimai, bet ir pažinimas, sąmoningumo ugdymas - viskas pasidaro elementaru.

Teksto komentarai

Komentuoti