Sveika

Kanapių lapų ir žiedų arbatos poveikis organizmui

Kanapių arbataKanapių arbata (foto)

Kanapių arbata turi gana ilgą bei įdomią vartojimo istoriją besitęsiančią už mūsų šiuolaikinio gyvenimo laikų. Manoma, jog pirmosios kanapių arbatos ruošimo tradicijos užgimė Indijoje bei Jamaikoje kur jau kuris laikas buvo žinoma apie ypatingąsias kanapės augalo savybes. Kanapių sėklos puikiai praturtins Jūsų dietą ir netgi atbaidys ligas! Apie tai paskaytiti galite šiame straipsnyje. Tačiau šį kartą norime daugiau dėmesio skirti būtent arbatai, gaminamai iš šio augalo.

Pavyzdžiui Jamaikoje būsimos mamos geria būtent kanapių arbatą norėdamos sumažinti rytinius nėštumo simptomus ir taip nuraminti organizmą. Nereikia baimintis, kanapių lapų bei žiedų arbata apie kurią mes kalbame neturi psichoaktyviųjų medžiagų.




Jau kuris laikas apie kanapių produktus plačiai diskutuojama dėl jų terapinio poveikio ir galimo teigiamo poveikio sergat ūmiomis chroninėmis ligomis. Arbatos efektas atsiskleidžia lėtai kadangi kanapėse esančios veikliosios medžiagos įsisavinamos per virškinimo sistemą. Žmonės sako, jog tai švelnus bet ilgai trunkantis efektas kuris gali tęstis apie 4-8 valandas. Šis laikas gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo kanapių kokybės, paruošimo būdo bei individualių organizmo ypatybių.

Kanapių arbata – skanu, įdomu ir netgi naudinga!

Kanapių arbata prekiauja maximaKanapinė arbata turi neįtikėtiną skonį! Vienam puodeliui paruošti reikia visai nedidėlio kiekio lapelių. Skaninti galima cukrumi, bet tikrieji gurmanai įvertins be cukraus! Sodrus šios arbatos aromatas suteikia gyvybės energiją ir pažadina vidinę jėgą bei pasitikėjimą savimi.

Geriantys kanapių arbatą sako, jog ji puikiai veikia tuos, kurie susiduria su:

Jeigu skundžiatės
Energijos bei jėgų trūkumu;
Dermatologinėmis ligomis bei odos problemomis;
Kraujagyslių ligomis;
Mieguistumu;
Mažu centrinės nervų sistemos aktyvumu;
Depresija;
Nemiga;
Blogu apetitu;
Virškinimo problemomis;

Arbata neturi svaiginančio poveikio. Joje nėra psichoaktyviųjų medžiagų.

Kanapių arbata padeda sukaupti jėgas, gerina kraujotaką, nuotaką, apetitą, atstato ir stiprina imuninę sistemą, stabilizuoja psichiką, ramina skrandį bei normalizuoja žarnyno darbą.

Šalutinis kanapių arbatos poveikis

Arbata iš kanapiųNors apie tai mažai kalbama ar rašoma, iš tiesų kanapių arbatos šalutinis poveikis gali pasireikšti, ypač vartojant neįprastai dideliais kiekiais todėl pastebėjus, bet kokius, galimai su kanapių arbatos gerimu susijusius neigiamus požymius, nustokite vartoti šią arbatą.

Apie autorių

Liepa Gradauskaitė

Liepa Gradauskaitė

Manęs dažnai klausia: "Liepa, ar sunku gyventi sveikai?" Atsakau, kad kartais sunku pradėti gyventi sveikiau kuomet turime daug nenaudingų įpročių. Tačiau pradėjus domėtis ir supratus, kad sveikas gyvenimas nėra vien tik draudimai ir apribojimai, bet ir pažinimas, sąmoningumo ugdymas - viskas pasidaro elementaru.

Komentarai

Komentuoti