Sveika

Bananų nokinimas (greitesnis)

greitas bananų nokinimasNet 10 naujų būdų kaip greičiau sunokinti bananus namuose.

Jeigu nusipirkote šviežių bananų, bet jie yra žali ir neprinokę, yra bent keletas puikių būdų kurie padės jums išspręsti šitą problemą ir prinokusiais bananais mėgautis žymiai greičiau.

Popierinio maišelio metodas:
Nokinimo greitis: 3
Atlikimo sunkumas: 1
Sudėkite neprinokusius bananus į popierinį maišelį ir užlenkite jo viršų. Norėdami pagreitinti procesą, įdėkite jau prinokusį bananą. Prinokusio banano išskiriamos eteno dujos paskatins nokimą.

Popierinis maišelis su obuoliu:
Nokinimo greitis: 4
Vykdymo sunkumas: 2
Panašus į popierinio maišelio metodą, tačiau pridėkite obuolį. Obuoliai taip pat išskiria eteno dujas ir gali padėti sunokinti bananus.

Šilta vieta:
Nokinimo greitis: 2
Atlikimo sunkumas: 1
Laikykite bananus šiltoje vietoje. Bananai paprastai greičiau sunoksta šiltesnėje temperatūroje.

Saulės poveikis:
Nokinimo greitis: 2
Kietumas Vykdymas: 1
Bananus trumpam padėkite į tiesioginius saulės spindulius. Šiluma ir natūralios šviesos poveikis gali prisidėti prie nokimo.

Orkaitės metodas:
Nokinimo greitis: 4
Vykdymo kietumas: 3
Nesunokusius bananus sudėkite ant kepimo skardos ir 15-20 minučių kepkite įkaitintoje orkaitėje žemoje temperatūroje (apie 300 °F arba 150 °C). Šis metodas gali suminkštinti bananus ir pagreitinti nokimą.

Mikrobangų krosnelės metodas:
Nokinimo greitis: 5
Atlikimo sunkumas: 4
Neluptus bananus subadykite šakute, tada 30 sekundžių intervalais kaitinkite mikrobangų krosnelėje, kol bananai pasieks norimą sunokimo laipsnį. Šis metodas tinka greitam sunokimui, tačiau gali turėti įtakos tekstūrai.

Prinokę vaisiai dubenyje:
Nokinimo greitis: 3
Vykdymo sunkumas: 2
Dubenyje sumaišykite neprinokusius bananus su kitais prinokusiais vaisiais, pavyzdžiui, avokadais ar pomidorais. Kartu išsiskiriančios eteno dujos gali pagreitinti nokimą.

Naudokite nokinimo kamerą:
Nokinimo greitis: 5
Vykdymo sunkumas: 4

Kai kurie virtuvės prietaisai yra skirti sukurti kontroliuojamą aplinką vaisiams, įskaitant bananus, nokinti.

Eteno dujų šaltinis:
Nokinimo greitis: 4
Vykdymo sunkumas: 3
Naudokite eteno dujų šaltinį, pavyzdžiui, eteno brandinimo purkštuvą. Laikykitės gaminio instrukcijų, kad palengvintumėte nokinimą.

Atminkite, kad atlikimo greitis ir kietumas gali skirtis priklausomai nuo individualių pageidavimų, virtuvės įrangos ir aplinkos sąlygų.

Apie autorių

Liepa Gradauskaitė

Liepa Gradauskaitė

Manęs dažnai klausia: "Liepa, ar sunku gyventi sveikai?" Atsakau, kad kartais sunku pradėti gyventi sveikiau kuomet turime daug nenaudingų įpročių. Tačiau pradėjus domėtis ir supratus, kad sveikas gyvenimas nėra vien tik draudimai ir apribojimai, bet ir pažinimas, sąmoningumo ugdymas - viskas pasidaro elementaru.

Teksto komentarai

Komentuoti