Vaistai

Niekas nepadeda? Viduriavimą stabdantys vaistai

Tabletės nuo viduriavimo

Viduriavimą stabdantys vaistai

Apie patikimus naminius viduriavimo stabdymo metodus jau parašėme čia. Taip pat rašėmė kokį maistą bei arbatas gerti viduruojant. Čia galite rasti visą sąrašą vaistų nuo viduriavimo pagal gerumą.

Tačiau kartais tiesiog nėra laiko ir reikia skubaus spredimo. Šioje vietoje nėra geresnio pasirinkimo už vaistus tabletėmis. Ir čia mes kalbame apie tikrus medikamentus, kurie veikia nedelsiat ir duoda norimą rezultatą kiekvieną kartą to prireikus. Pamirškite homeopatiją ir kitus burtus, nes yra patikimų vaistų kurie tikrai greitai ir efektyviai sustabdys viduriavimą jau nuo pirmos tabletės panaudojimo.

Maža to, tai nėra receptiniai vaistai todėl jų nesunkiai gausite bet kurioje artimiausioje vaistinėje. Prieš įsigydami vaistus bet kokius vaistus būtinai pasikalbėkite apie savo negalavimus su vaistininku, tai padės geriau išsirinkti medikamentus bei suteiks naudingos informacijos apie tolimesnę gydymo eigą. Be to, padės geriau įvertinti Jūsų būklė ir patars kaip teisingai vartoti vienus ar kitus medikamentus.

Taigi, grįžtant prie veiksmingų ir greitai viduriavimą stabdančių vaistų, mūsų išbandytu atveju tai yra Loperamidas. Tai yra iš tiesų veiksmingas vaistas stabdantis net kelių tipų viduriavimą.

SVARBU: Šis medikamentas neturėtų būti naudojamas jeigu viduriavimo priežastis yra opinis kolitas, bakterinis enterokolitas, be to, jeigu yra viduriuojama su krauju ar be viduriavimo pacientui pasireiškia ir kiti simptomai tokie kaip aukšta temperatūra, gausus prakaitavimas. Šio vaisto negalima vartoti tais atvejais kuomet viduriavimas buvo sukeltas tokių mikroorganizmų kaip E. Coli ar Salmonella. Be to, vaistas turi šalutinių poveikių dėl kurių verta pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prieš vartojant būtina perskaityti informacinį lapelį ir dozuoti vaistą taip, kaip nurodyta.

Loperamido nerekomenduojama duoti vaikams iki 2 metų amžiaus. Retais atvejais viduriavimą stabdantys vaistai gali sukelti paralyžinį žarnų nepraeinamumą. Be to, vaikams iki 3 metų šis Vaistai-nuo-viduriavimo-suaugusiemsvaistas gali turėti rimtą neigiamą poveikį.

Loperamidas taip pat nėra rekomenduojamas nėštumo metu bei maitinančioms mamoms. Šis vaistas nėra pakankamai ištirtas todėl jo poveikis nėštumo metu bei maitinant nėra patvirtintas. Tačiau yra žinoma, jog Loperamidas gali būti perduodamas per motinos pieną.

Šis vaistas buvo išrastas Belgijoje ir pirmiausiai pradėtas pardavinėti 1973 metais Imodium vardu. (IMODIUM® 2mg, kietosios kapsulės, N6)

Tai nėra brangus vaistas, priklausomai nuo vaistinės, gamintojo bei pakuotės dydžio už Loperamidą sumokėsite maždaug nuo 2 iki 5 eurų.

Apie autorių

Liepa Gradauskaitė

Liepa Gradauskaitė

Manęs dažnai klausia: "Liepa, ar sunku gyventi sveikai?" Atsakau, kad kartais sunku pradėti gyventi sveikiau kuomet turime daug nenaudingų įpročių. Tačiau pradėjus domėtis ir supratus, kad sveikas gyvenimas nėra vien tik draudimai ir apribojimai, bet ir pažinimas, sąmoningumo ugdymas - viskas pasidaro elementaru.

Teksto komentarai

Komentuoti