Naudinga Žinoti

Bolotov Balzam receptas

bolotovo balzamas

 

 

Bolotovo balzamas (Bolotov balzam) yra specifinis produktas, kuris parduodamas kaip natūrali priemonė nuo įvairių sveikatos sutrikimų, įskaitant sąnarių skausmą, artritą ir venų varikozę. Produkto sudėtyje yra keletas natūralių ingredientų, įskaitant acto vynuogių ekstraktą, eterinius aliejus ir vaistažolių ekstraktus.

Nors mokslinių įrodymų, pagrindžiančių konkrečius teiginius apie Bolotov balzam poveikį sveikatai, yra nedaug, kai kurių atskirų balzamo sudedamųjų dalių, pavyzdžiui, acto vynuogių ekstrakto, galimas poveikis sveikatai yra ištirtas. Acto vynuogių ekstrakto sudėtyje yra junginių, vadinamų polifenoliais, kurie pasižymi antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis, galinčiomis padėti apsisaugoti nuo širdies ir kraujagyslių ligų, diabeto ir tam tikrų rūšių vėžio. Tačiau reikia atlikti daugiau tyrimų, kad būtų galima nustatyti konkrečią acto vynuogių ekstrakto ir kitų natūralių Bolotov balzam sudedamųjų dalių naudą sveikatai.

Prieš vartojant Bolotov balzam ar bet kurią kitą natūralią priemonę svarbu pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu, ypač jei turite kokių nors sveikatos sutrikimų ar vartojate vaistų.

Bolotov Balzam gamyba

Acto vynuogių papildai gaminami iš vynuogių sulčių arba vyno, kuris buvo fermentuotas, kad būtų pagamintas actas. Kai kurie žmonės mano, kad acto vynuogių papildai gali padėti išvengti ankstyvosios kraujagyslių aterosklerozės, trombozės, širdies priepuolių, cukrinio diabeto ir kitų sveikatos sutrikimų arba juos gydyti.

Tačiau svarbu pažymėti, kad nors kai kurie tyrimai parodė galimą acto vynuogių papildų naudą, reikia daugiau tyrimų, kad būtų galima patvirtinti šį poveikį ir nustatyti optimalią dozę bei vartojimo trukmę. Be to, acto vynuogių papildai gali sąveikauti su tam tikrais vaistais arba sukelti šalutinį poveikį kai kuriems asmenims. Todėl prieš vartojant acto vynuogių papildų dėl bet kokios sveikatos būklės svarbu pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu.

Bet kurio konkretaus produkto veiksmingumas ir saugumas priklauso nuo jo sudedamųjų dalių kokybės, gamybos proceso, konkretaus dozavimo ir naudojimo rekomendacijų. Prieš pradedant vartoti bet kokį naują produktą ar maisto papildą, ypač jei turite kokių nors susirgimų ar vartojate vaistų, visada pravartu pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu.

Ar verta gaminti Bolotovo Balzamą?

Tikrai ne.

Jei jus domina acto vynuogių ekstrakto ar kitų natūralių priemonių vartojimas konkrečiam sveikatos sutrikimui gydyti, geriausia pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu arba kvalifikuotu žolininku, kuris gali patarti, kaip saugiai ir veiksmingai vartoti, ir rekomenduoti patikimų gamintojų pagamintus produktus.

Ingredientai

Fermentuotos raudonųjų vynuogių sultys:
Fermentuotų raudonųjų vynuogių sulčių galite rasti sveiko maisto parduotuvėse arba specializuotose maisto prekių parduotuvėse. Taip pat galite pasigaminti patys, fermentuodami šviežias vynuogių sultis pagal fermentacijos rinkinį arba vadovaudamiesi naminio vyno receptu. Atminkite, kad naminės vynuogių sultys gali būti ne tokio pastovaus skonio ir kokybės kaip prekyboje parduodamos vynuogių sultys.

Vynuogių acto ekstraktas:
Acto vynuogių ekstrakto galima rasti sveiko maisto parduotuvėse arba internetinėse parduotuvėse, kurios specializuojasi natūralių maisto papildų srityje. Būtinai ieškokite aukštos kokybės standartizuoto ekstrakto, kuriame nėra bereikalingų priedų.

Gintaro rūgštis:
Gintaro rūgšties galima rasti kai kuriose sveiko maisto parduotuvėse arba internetinėse parduotuvėse, kurios specializuojasi natūralių papildų ar maisto ingredientų srityje. Būtinai įsigykite aukštos kokybės, maistui tinkamos formos gintaro rūgšties.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad kai kurios recepte esančios sudedamosios dalys gali turėti galimą šalutinį poveikį arba sąveikauti su tam tikrais vaistais. Jei norite naudoti natūralias priemones konkrečiai sveikatos būklei gydyti, geriausia pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros paslaugų teikėju arba kvalifikuotu žolininku, kuris gali patarti dėl saugaus ir veiksmingo naudojimo.

Gamybos proceso aprašymas

Dubenyje sumaišoma 500 ml fermentuotų raudonųjų vynuogių sulčių ir 100 ml acto vynuogių ekstrakto.
Į mišinį įpilama 10 g gintaro rūgšties ir maišoma, kol ji visiškai ištirpta.
Mišinys supilamas į stiklinį indelį arba butelį su sandariu dangteliu.
Bolotovo balzamas laikomas vėsioje, sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje.

Svarbu pažymėti, kad šis receptas pateikiamas tik informaciniais tikslais ir neturėtų būti laikomas medicininiu patarimu. Namines priemones ar maisto papildus gali būti sunku tiksliai dozuoti ir jų poveikis skirtingiems asmenims gali būti nevienodas.

Apie autorių

Liepa Gradauskaitė

Liepa Gradauskaitė

Manęs dažnai klausia: "Liepa, ar sunku gyventi sveikai?" Atsakau, kad kartais sunku pradėti gyventi sveikiau kuomet turime daug nenaudingų įpročių. Tačiau pradėjus domėtis ir supratus, kad sveikas gyvenimas nėra vien tik draudimai ir apribojimai, bet ir pažinimas, sąmoningumo ugdymas - viskas pasidaro elementaru.

Teksto komentarai

Komentuoti