Sveikas Gyvenimo Būdas

9 dienų valymo programa veikia – per savaitę numesta 4kg

Svorio metimas

Jau aprašėme, praeitame įraše, amerikiečių kompanijos “Forever Living Products” sukurtą 9 dienų organizmo valymo programą “Clean 9”. (Skaityti čia)

Todėl nusprendėme ir patys išbandyti minėtą organizmo valymo programą, išsivalyti visus toksinus ir kitas blogąsias medžiagas sukauptus per daug metų iš savo organizmo.

Nusipirkome rinkinį “Clean 9”, su 30% nuolaida, už 71,32 EUR. Pristatė tikrai greitai, jau sekančią darbo dieną, kurjeris tiesiai į namus.

Rinkinys Clean 9

Gavę dėžę įvairių, programos metu suvartojamų produktų, atsidarėme ir išsiėmėme programos “žurnaliuką”-bukletą. Buvome maloniai nustebę bukleto paprastumu ir aiškumu – viskas labai tiksliai surašyta, su nurodymais kiekvienai dienai atskirai:

  • kiek vandens stiklinių per dieną išgerti;
  • kada kokį maisto papildą iš rinkinio vartoti;
  • kokius maisto produktus bei patiekalus valgyti;
  • kiek laiko ir kokius pratimus rytais atlikti.

Viskas labai patogiai pateikta, nereikia nieko galvoti ar užsirašinėti, kad nepamirštume – atsiverčiame bukletą ir pasižymime, ką atlikome.

Rezultatas

Visos 9 dienų programos eigos smulkiai neaprašinėsime, bet galime drąsiai sakyti, jog nebuvo sudėtinga jos laikytis, kadangi nereikia badauti, kaip daugelyje analogų.

O rezultatai, baigus programą, po devynių dienų buvo tokie:
– Moteris numetė 4kg svorio.
– Vyras numetė 3,5kg svorio.
– Be atsikratytų kilogramų, taip pat pagerėjo savijauta, atsirado daugiau energijos, o vyras sako, kad “išsivalė” galva, nes pagerėjo minčių produktyvumas.

Taigi iš mūsų patirties – organizmo valymo programa “Clean 9” tikrai veikia.

Kur įsigyti?

Minėtą programą “Clean 9” galite įsigyti tiesiogiai iš pačios kompanijos elektroninės parduotuvės adresu www.aloe.lt.
Prieš norint pradėti apsipirkinėti parduotuvėje, jums reikės užsiregistruoti joje, o tai padaryti galite adresu registracija.foreverliving.lt

Registruojantis jūsų reikalaus suvesti sponsoriaus ID, vardą ir pavardę, be šių duomenų užsiregistruoti negalėsite, todėl pateikiame duomenis kuriuos reikia įvesti: (Sponsoriaus ID: 370000086677), sponsoriaus vardas ir pavardė pavaizduoti žemiau esančiame paveikslėlyje:

Sponsoriaus duomenys

Užpildę registraciją, per 1 darbo dieną, el. paštu gausite prisijungimo ID ir slaptažodį į aloe.lt svetainę.
Norėdami užsisakyti produktus, turite eiti į www.aloe.lt svetainę ir prisijungti su gautais duomenimis.
Produktų kainos jums jau bus iškart su -15% nuolaida.

Apie autorių

Liepa Gradauskaitė

Liepa Gradauskaitė

Manęs dažnai klausia: "Liepa, ar sunku gyventi sveikai?" Atsakau, kad kartais sunku pradėti gyventi sveikiau kuomet turime daug nenaudingų įpročių. Tačiau pradėjus domėtis ir supratus, kad sveikas gyvenimas nėra vien tik draudimai ir apribojimai, bet ir pažinimas, sąmoningumo ugdymas - viskas pasidaro elementaru.

Vienas komentaras

Komentuoti

  • Si programa tikrai veiksminga, padejo man numesti 10kg svorio. Zinoma ne per 9 dienas, o per sekanti menesi po programos darymo.
    Rekomenduoju kitiems irgi isbandyti 🙂